w ,

Jak uczcić Dzień Kobiet 8 marca?

Ósmy marca to świetna okazja, by pokazać, jak bardzo szanujemy płeć piękną. Zawsze można poprzestać na tulipanie, goździku czy tradycyjnych życzeniach, ale gorąco zachęcam by panowie postarali się nieco bardziej. Oto kilka propozycji.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Dziś wiele aktywnych zawodowo pań spędza praktycznie cały dzień poza domem, lecz to nie znaczy, że po powrocie z pracy nie czekają na nie typowe, domowe obowiązki… Ale nie w Dzień Kobiet! Czas przejąć inicjatywę, wykonując za nasze ukochane panie całą czarną, kuchenną robotę lub zajmując się pociechami.

Możesz zacząć od gruntownych porządków i zakupów, a skończyć na ugotowaniu pysznego obiadu czy kolacji. Na pewno każdy z nas wie, jakie jest ulubione danie naszej mamy, żony czy partnerki. Nie musi to być wcale wystawna uczta – najważniejsze, że przygotujemy coś od serca (no i pozmywamy po posiłku).

Pora też na przyspieszony kurs dobrych manier. Pomoc w przenoszeniu ciężkich przedmiotów, przepuszczanie w drzwiach, odsuwanie krzesła, jakieś miłe słowo czy komplement… Można w ten sposób uhonorować np. koleżanki z pracy, choć oczywiście panowie powinni zachowywać się jak dżentelmeni (oraz oczywiście pomagać w domu) przez cały rok, a nie tylko ósmego marca.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Jeśli mimo wszystko zdecydowaliśmy się na bardziej materialny prezent, to na pewno nie powinna to być nowa patelnia czy zestaw garnków… Z kolei kupowanie kosmetyków czy odzieży może sprawić panom spory problem (w dodatku nigdy nie mają absolutnej pewności, czy dobrze wybrali).

Nikomu nie trzeba chyba przypominać, że prezentów na Dzień Kobiet nie należy mierzyć męską miarą – karnet na siłownię czy najnowsze urządzenie do ćwiczeń ucieszy niejednego faceta, ale dla wielu pań to po prostu bardzo czytelna i niezbyt przyjemna aluzja, odnosząca się do ich sylwetki…

Dlatego nie warto ignorować rzucanych mimochodem zdań typu „chciałabym dostać…”, „chętnie pojechałabym”, „zawsze marzyłam o…”. Jeżeli listę ewentualnych prezentów będziemy systematycznie uzupełniać, to nigdy nie będziemy mieć problemów z podarunkiem na Dzień Kobiet, urodziny, Boże Narodzenie itp.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zabiegane panie często odkładają realizację własnych marzeń czy drobnych przyjemności na później, więc może nieco im w tym pomożemy? Popołudnie w SPA, wizyta u kosmetyczki, profesjonalna sesja zdjęciowa – podobne propozycje sprawią radość chyba każdej kobiecie.

Jedno jest pewne – kiedy nasza Pani stanie w drzwiach, musi się poczuć wyjątkowo. Czasem wystarczy przygotowanie odprężającej, aromatycznej kąpieli lub po prostu ułożenie planu dnia w taki sposób, by kobieta mogła się wreszcie cieszyć chwilą tylko dla siebie.

Zgłoś nadużycie

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisane przez Maks Kurcz

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Na rzeszowskim biurowcu umieszczony zostanie 10-metrowy zegar. Jego wygląd nie jest jeszcze znany

A w Rzeszowie takie billboardy nowoczesne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy ulicy Rejtana pojawił się billboard z gestem posłanki PiS