w , , ,

SuperSuper

Gdzie zakupy online w Rzeszowie? Kupuj w sieci i ogranicz ryzyko podczas kwarantanny

Koronawirus opanował nasze życie w każdym calu. Miasto świeci pustkami, galerie zamknięte, każda forma rozrywki stała się marzeniem. Ostatnie rozporządzenie ogranicza kontakty międzyludzkie do maksymalnie 2 osób – oczywiście z zachowaniem odpowiedniej odległości od siebie.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Ale nie – wcale nie jest tak, że narzekam. Rozumiem to i uważam, że w ten sposób uda nam się skutecznie walczyć z wirusem. Ale do rzeczy 🙂 Zakupy – bez nich nie przetrwalibyśmy zbyt długo w dzisiejszym świecie, jednak w dobie kwarantanny narodowej trzeba nieco zmienić nawyki zakupowe. W celu ograniczenia kontaktów międzyludzkich warto skorzystać z zakupów online. A w Rzeszowie jest kilka miejsc, gdzie możemy to zrobić (ja znałem tylko jeden sklep online!). Firmy świadczące te usługi w obecnej sytuacji pozwalają nawet na dostawy bezkontaktowe.

Gdzie zrobić zakupy online w Rzeszowie?

Ten hipermarket zna każdy mieszkaniec miasta. E.Leclerc ma chyba najpopularniejszy sklep online w Rzeszowie i tym samym najlepiej zaopatrzony.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

W obecnym momencie transport zakupów do domu został niestety wstrzymany. Zakupy możemy odebrać jedynie osobiście. Sytuacja jednak zmienia się dynamicznie i w każdym momencie dostawy mogą zostać ponownie uruchomione. W normalnych warunkach ceny dostaw wyglądają tak jak poniżej.

Koszt dostawy to 25zł. Przy zakupach powyżej 250zł dostawa jest za darmo.

W tym sklepie oprócz owoców i warzyw, znajdziemy najpotrzebniejsze produkty spożywcze. Sklep oferuje kilka metod zamówienia:

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Minimalna kwota zamówienia to 49 zł a ceny dostaw uzależnione są od lokalizacji. Od 17,90zł do 29,90zł. Możliwa jest też darmowa dostawa.

Wszelkie informacje dotyczące kosztów dostaw, znajdziesz na stronie sklepu.

Glovo to aplikacja mobilna, która w tym zestawieniu jest nieco nietypowa, jednak swoją funkcję spełnia. Nieważne, czy chcesz zamówić jakieś danie z ulubionej restauracji, zrobić zakupy w wybranym markecie, kupić leki w aptece czy obdarować kwiatami swoją drugą połówkę – ta aplikacja pozwala na zamówienie dowolnej rzeczy i odebranie jej w wybranym punkcie o określonej porze.

O ile idea aplikacji jest świetna, o tyle w Rzeszowie pełny wachlarz jej możliwości nie jest jeszcze dostępny. Na ten moment zamówienie można złożyć w takich sklepach jak Biedronka i Żabka. Są też inne możliwości, ale nie dotyczą zakupów, o których dzisiaj piszemy. Aplikację możesz pobrać na system Android i iOS. Koszt dostawy zależy od zamówienia jednak w większości przypadków wynosi 9,99zł.

Zielony Koszyczek

Zielony Koszyczek to “warzywniak online”, w którym zamówienie można złożyć:

Minimalny koszt zamówienia: 50 zł.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Koszt dostawy na terenie miasta wynosi 5zł, a w okolicach Rzeszowa – 10zł. Dostawa jest za darmo, o ile zamówienie złożymy na conajmniej 100 zł.

Zgłoś nadużycie

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisane przez Michał Czaroń

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Czas pandemii, opustoszałe miasto, pustki na ulicach

“Afera podkarpacka” i Patryk Vega? Niedługo powstanie nowy film na ten temat