w

Mężczyzna robił zdjęcia miejsc intymnych klientki E.Leclerc’a. Okazało się, że to policjant

Rzeszów News donosi, że 34-latek, którego zatrzymano w zeszły piątek za robienie zdjęć i nagrywanie miejsc intymnych klientki rzeszowskiego hipermarketu, okazał się być policjantem.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Piątkowy incydent nagłośnił serwis nowiny24.pl: podczas rutynowych zakupów w E.Leclerc doszło do sytuacji, której kobieta nie wyobrażała sobie w najgorszych myślach. Okazało się, że robiąc zakupy, nagrywana była przez obcego mężczyznę. Mało tego – ów mężczyzna włożył pod sukienkę kobiety telefon i zaczął nagrywać jej intymne miejsca.

Gdy całą sytuacje zauważył mąż kobiety natychmiast zareagował i obezwładnił mężczyznę. W zatrzymaniu napastnika pomógł mu ochroniarz hipermarketu. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która przejęła unieruchomionego mężczyznę.

Po przesłuchaniu i zabezpieczeniu dowodów mężczyzna został zwolniony. Materiały dowodowe zostały przesłane do prokuratury, która zajmie się postawieniem zarzutów. Sprawę wstępnie zakwalifikowano jako “nieobyczajny wybryk” (zgodnie z artykułem 140. Kodeksu wykroczeń).

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Rzeszów News dowiedział się, że zatrzymany mężczyzna jest dzielnicowym Komisariatu Policji II w Rzeszowie. Informację tą potwierdził nadkom. Adam Szeląg – rzecznik KMP. 

Wobec asp. Waldemara S. policja wszczęła postępowanie wewnętrzne. – Dotyczy ono zasad naruszenia etyki zawodowej.

– tłumaczy Adam Szeląg w relacji dla Rzeszów News.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zgłoś nadużycie

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Jeden komentarz

Skomentuj
  1. Za co go karać. Może oglądał na Facebooku film, na którym pokazano jak kobieta kradnie i towar chowa w majtkach. Policjanta winno się nagrodzić, że wykazał czujność i chciał udokumentować ewentualną kradzież. A że się pomylił i źle wytypował złodziejkę? – no cóż bywa i tak. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisane przez Marek Banaś

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Rzeszów szuka wykonawcy krytego lodowiska przy ul. Witosa

26-letnia rzeszowianka zaginęła w UK. Pomóż w poszukiwaniach